Realizacja zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i fakturą ProForma zawierającą specyfikację zamówienia wraz z danymi do wpłaty jeżeli wybrana została metoda płatności przelewem. Następnie rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie stanu realizacji zamówienia za pośrednictwem wiadomości e-mail (status zamówienia). Istnieje również możliwość monitorowania przesyłki logując się do własnego Panelu Klienta, wybierając odpowiednią opcję.

TERMIN OTRZYMANIA PACZKI = TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

Z reguły czas realizacji zamówienia nie przekracza 48h. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamówienie zostało złożone, opłacone i zaksięgowane do godziny 12.00 zostanie wysłane jeszcze w tym samym dniu. Zamówienie płatne przy odbiorze automatycznie jest wysyłane w dniu zamówienia.

FORMA DOSTAWY

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych dwóch dni.Paczkomaty InPost – Jedna z tańszych form doręczenia paczek w Polsce. Swoją paczkę odbierasz sam w paczkomacie.

Rabat 10%

Wystarczy, że w formularzu zamówienia wpiszesz kupon: RABAT10