Nota prawna

SFORMUŁOWANIA I DEKLARACJE DOTYCZĄCE REZULTATÓW STOSOWANIA


Rezultaty stosowania produktów Colway nie są gwarantowane, zależą od czynników indywidualnych i mogą różnić się od opisanych w treści strony internetowej.
Produkty Colway nie mają właściwości medycznych, leczniczych i terapeutycznych. Podstawowym ich zadaniem w kategorii suplementów diety jest uzupełnianie diety i wsparcie jakości odżywiania, natomiast w sektorze produktów kosmetycznych dbałość o wygląd i funkcjonowanie narządu skóry, włosów i paznokci. Produkty Colway, ich skład, etykiety są dostosowane oraz przeznaczone tylko i wyłącznie dla dorosłych. Przed rozpoczęciem stosowania w ramach programu wsparcia funkcjonowania wewnętrznych organów zaleca się konsultację z lekarzem.

KOPIOWANIE I WYKORZYSTYWANIE ELEMENTÓW SERWISU


Niniejsza strona internetowa www, jej układ (struktura) oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną MEDMAR Elżbieta Marszałek i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami).

Kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody MEDMAR Elżbieta Marszałek jest zabronione.

MEDMAR Elżbieta Marszałek zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników Internetu.

Rabat 10%

Wystarczy, że w formularzu zamówienia wpiszesz kupon: RABAT10